(צילום: מת”ן השרון)

יום א

כרוניקה של כישלון רוחני: קריסת הריבונות היהודית בספר מלכים -הרב ד”ר צחי הרשקוביץ בין השעות 09:00-10:15

נחל נובע – בית מדרש להתחדשות- בין השעות 09:30-12:30

מפגשים עם חכמי המשנה והתלמוד -הרב חן שריג בין השעות 10:30-11:45

סדנה: משפחה שכזאת – יחסים משפחתיים בחז`ל, בשירה העברית ואצלנו בבית-חגית פוקס בין השעות 10:30-11:45

מספרים סיפורים, סיפורי מעשיות של רב נחמן מברסלב וחסידים אחרים-הרב אביעד סנדרס בין השעות 12:00-13:00

בית מדרש ערב “ראשון בשרון” -מרצים שונים בין השעות 20:30-21:30

יום ב

תורת ארץ ישראל במשנת הראי`ה קוק-הרב חיים וידל בין השעות 08:45-09:45

עיונים בחמש מגילות-אפרת שורץ הולנדר בין השעות 08:45-10:00

עיונים בספר ישעיהו-טפת הלפרין בין השעות 10:15-11:15

תקופת שיבת ציון – עיונים בספרים דניאל, עזרא ונחמיה-ד”ר אביגיל ראק בין השעות 10:15-11:15

מפגש משולש: אני – מציאות – אלו-ה-רוחלה סימינובסקי בין השעות 11:45-13:00

ספר בראשית במשנת הרב סולובייצ´יק-הרב יובל שרלו בין השעות 11:45-13:00

מהר`ל מפראג – נצח ישראל – מגלות לגאולה-אורלי פס בין השעות 20:30-21:30

יום ג

אריך פרום על התנ”ך – הפסיכולוגיה פוגשת יהדות-הרב יעקב מאיר בין השעות 08:30-09:30

תלמוד למתקדמות – מסכת סוטה -הרב צבי קורן בין השעות 08:30-10:30

פרשת השבוע – למצוא את עצמנו בתוך השבוע-הרב עמי כהן בין השעות 09:30-10:30

מסע תנ`כי בעקבות בני רחל-אסנת ברוורמן – שילה בין השעות 09:30-10:40

מחשבים מסלול מחדש… בשבילי אגדות חז”ל-לאה מימוני בין השעות 10:45-11:45

הנביאים שלנו: מסע בעקבות נביאי ישראל -אילה פרידמן בין השעות 12:00-13:00

תלמוד – מסכת בבא בתרא-מוריה שריקי בין השעות 20:30-22:00

יום ד

סוגיות בדיני ממנות מן המקורות ועד ההלכה למעשה-הרב שלמה אישון בין השעות 08:30-10:00

תלמוד – ערבי פסחים-אשרה קורן בין השעות 08:30-10:00

תרי עשר-הרב ד”ר בני לאו בין השעות 09:00-10:00

“ראה נתתי לפניכם היום…” לשאלת הטוב והרע במחשבת ישראל-יפית קליימר בין השעות 10:15-11:30

הראי”ה קוק ואתגר התרבות העברית החדשה-ד”ר סמדר שרלו בין השעות 10:15-11:30

`והיה באחרית הימים` – כיצד נראית הגאולה היהודית?-הרב אילעאי עופרן בין השעות 11:45-13:00

חשיבה הכרתית – לימודי ימימה-אביטל ברעם בין השעות 11:45-13:15